No Nama Jawatan E-mel Telefon
1 Pn. Hjh Norashikin Datuk Hj Ismail Ketua Sekretariat hjhshikin@epu.gov.my 03-8872 5310
2 Pn. Mariani Mohamed Idris Penolong Ketua Sekretariat mariani.idris@epu.gov.my 03-8872 5336
3 Syed Mohammad Hafiz Syed Shahrul Zaman Pegawai Khas kepada Ketua Sekretariat / Eksekutif Kanan Bahagian Polisi & Teknologi Maklumat hafiz.shahrul@epu.gov.my 03-8872 3386
4 Muhammad Hafizuddin Amin Yusoff Eksekutif Kanan Bahagian Penjenamaan & Logistik hafizuddin.yusoff@epu.gov.my 03-8872 5337
5 Azatul Aswa Abdul Wahab Eksekutif Kanan Sektor Perhubungan Kerajaan & Swasta azatul.wahab@epu.gov.my 03-8872 3393
6 Norsaidah Jailani Eksekutif Kanan Bahagian Percukaian, Levi & Audit norsaidah.jailani@epu.gov.my 03-8872 3390
7 Mashalina Halim Eksekutif Kanan Perhubungan Parlimen, Statistik & Pentadbiran mashalina.halim@epu.gov.my 03-8872 3387
8 Siti Balqis Mat Rasid Eksekutif Kanan Bahagian Komunikasi Korporat & Hubungan Media balqis.rasid@epu.gov.my 03-8872 5291
9 Nur Haslina Hasanuddin Eksekutif Kanan Bahagian Kewangan & Sumber Manusia haslina.hasanuddin@epu.gov.my 03-8872 3388
10 Muhammad Amirul Ariff Mohd Nazri Eksekutif Bahagian Polisi & Teknologi Maklumat amirul.nazri@epu.gov.my 03-8872 5337
11 Mohd Shafiqul Izham Mohd Zuki Eksekutif Sektor Perhubungan Kerajaan & Swasta izham.zuki@epu.gov.my 03-8872 3376
12 Fatein Azrin Megat Muhamad Eksekutif Bahagian Percukaian, Levi & Audit fatein.amin@epu.gov.my 03-8872 3379
13 Nur Izzati Zainal Shukri Eksekutif Bahagian Percukaian, Levi & Audit izzati.zainal@epu.gov.my 03-8872 3379
14 Tuntiara Hamim Eksekutif Bahagian Percukaian, Levi & Audit tuntiara.hamim@epu.gov.my 03-8872 3376
15 Muhammad Mustaqim Ramle Eksekutif Perhubungan Parlimen, Statistik & Pentadbiran mustaqim.ramle@epu.gov.my 03-8872 3351