No Nama Jawatan E-mel Telefon
1 Pn. Hjh Norashikin Datuk Hj Ismail Ketua Sekretariat hjhshikin@med.gov.my 03-8883 6184
2 Puan Mariani Mohamed Idris Penolong Ketua Sekretariat mariani.idris@med.gov.my 03-8883 6042
3 En. Syed Mohammad Hafiz Syed Shahrul Zaman Pegawai Khas kepada Ketua Sekretariat / Penolong Pengurus Strategik & Operasi syedhafiz@med.gov.my 03-8883 6112
4 Cik Azatul Aswa Abd Wahab Penolong Pengurus Industri dan Kontrak azatul.wahab@med.gov.my 03-8883 6406
5 Pn. Norsaidah Jailani Penolong Pengurus Insentif dan Pemantauan saidah.jailani@med.gov.my 03-8883 6042
6 En. Muhammad Hafizuddin Amin Yusoff Eksekutif Kanan Keusahawanan dan Hubungan Graduan hafiz.yusoff@med.gov.my 03-8883 6112
7 Pn. Mashalina Halim Eksekutif Kanan Parlimen, Statistik dan Pentadbiran mashalina.halim@med.gov.my 03-8883 6270
8 Pn. Siti Balqis Mat Rasid Eksekutif Kanan Komunikasi Korporat dan Hubungan Media balqis.rasid@med.gov.my 03-8883 6406
9 Cik Nur Haslina Hasanuddin Eksekutif Kanan Kewangan dan Sumber Manusia nurhaslina@med.gov.my 03-8883 6270
10 Cik Mimi Zulaikha Binti Umar Fuaad Eksekutif Syarikat dan Audit mimi.umar@med.gov.my 03-8883 6272
11 Cik Nor Rasyidah Binti Rosdi Eksekutif Syarikat dan Audit rasyidah.rosdi@med.gov.my 03-8883 6407
12 Cik Noralawiyah Binti Ramli Eksekutif Syarikat dan Audit alawiyah.ramli@med.gov.my 03-8883 6272
13 Cik Nur Aslina Binti Ankong Eksekutif Syarikat dan Audit nuraslina.ankong@med.gov.my 03-8883 6173
14 Cik Zubaidah Binti Sa'aidi Eksekutif Syarikat dan Audit zubaidah.saaidi@med.gov.my 03-8883 6274
15 Cik Nor Azlina Binti Zainol Annuar Eksekutif Komunikasi Korporat dan Hubungan Media azlina.zainol@med.gov.my 03-8883 6173
16 Cik Wan Norfatini Binti Wan Saleh Eksekutif Parlimen, Statistik dan Pentadbiran norfatini.saleh@med.gov.my 03-8883 6407
17 En. Shukri Aiman Bin Ismail Eksekutif Teknologi Maklumat dan Dokumentasi shukri.ismail@med.gov.my 03-8883 6441
18 En. Muhammad Fattah Bin Abd Rahman Eksekutif Teknologi Maklumat dan Dokumentasi fattah.rahman@med.gov.my 03-8883 6441
19 En. Muhammad Hafiy bin Kamaruddin Eksekutif Keusahawanan dan Perhubungan Graduan hafiy.kamaruddin@med.gov.my 03-8883 6416